Στο «Παναθηναϊκός TV» οι φετινοί αγώνες του τριφυλλιού!
Την απόφαση να μεταδίδονται όλοι οι φετινοί εντός έδρας αγώνες πρωταθλήματος από το «Παναθηναϊκός TV» ανακοίνωσε και επίσημα η ΠΑΕ Παναθηναϊκός
Την αλλαγή σελίδας όσον αφορά στον τρόπο μετάδοσης των εντός έδρας αγώνων του σφράγισε ο Παναθηναϊκός.
Η «πράσινη» ΠΑΕ ανακοίνωσε και επίσημα την απόφαση τα φετινά παιχνίδια στο ΟΑΚΑ για τη Super League (αλλά και τα φιλικά που θα προηγηθούν) να καλύπτονται από το νεοσύστατο «Παναθηναϊκός TV».
Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
«Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ανακοινώνει ότι τα φιλικά παιχνίδια προετοιμασίας της ομάδας και οι εντός έδρας αγώνες πρωταθλήματος Super League 1 θα μεταδοθούν από το “Παναθηναϊκός TV”.
Κλείσιμο
Οι φίλαθλοι του συλλόγου που επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα παιχνίδια έχουν δύο επιλογές:
Διαδικτυακά μέσα από το paotv.gr, το επίσημο website του “Παναθηναϊκός TV”, με εγγραφή και καταβολή της αντίστοιχης χρέωσης, η οποία θα ανακοινωθεί το επόμενο διάστημα.
Τηλεοπτικά μέσα από την πλατφόρμα της Cosmote TV με on demand διαδικασία.
Η αρχή για το “Παναθηναϊκός TV” θα γίνει το Σάββατο 22 Αυγούστου στις 18:30 με τη μετάδοση του φιλικού αγώνα Παναθηναϊκός-Μαρκό, ο οποίος θα μεταδοθεί δωρεάν χωρίς καμία χρέωση για τους φιλάθλους».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.