Στην ΑΘήνα για λογαριασμό της ΑΕΚ, έφτασε ο Λιβάι Γκαρσία το μεσημέρι της Τρίτης (15/09) - Μέσα στη μέρα για εξετάσεις και υπογραφές
Πάτησε Ελλάδα ο 22χρονος μεσοεπιθετικός! Ο νεαρός άσος, τα ξημερώματα πέταξε από το Τελ Αβίβ για τη Βιέννη κι από εκεί πήρε το αεροπλάνο για Αθήνα, όπου και τελική αφίχθη το μεσημέρι της Τρίτης (15/09).
Ο Λιβάι Γκαρσία, μετέβη στο ξενοδοχείο για να ξεκουραστεί μετά από το πολύωρο ταξίδι του και εν συνεχεία θα μεταβεί στα γραφεία της ΠΑΕ ΑΕΚ, για να περάσει από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει το πενταετές συμβόλαιό του με την ΑΕΚ.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.