Ο Αυστριακός μεσοεπιθετικός πραγματοποίησε την Πέμπτη (8/10) πρώτη του προπόνηση ως παίκτης τουΠΑΟΚκαι έτυχε της γνωστής… υποδοχής από τους νέους συμπαίκτες του
Ο Τόμας Μουργκ ντύθηκε για πρώτη φορά στα «ασπρόμαυρα», συστήθηκε στους συμπαίκτες του, μέσω του Στέφαν Σβαμπ, ενώ στη συνέχεια δεν… γλίτωσε την καθιερωμένη υποδοχή αφού πέρασε ανάμεσα από το τούνελ που δημιουργούν οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ σε κάθε πρωτοεμφανιζόμενο στην ομάδα.
Ο Αυστριακός μεσοεπιθετικός συμμετείχε στο πρώτο του οικογενειακό διπλό και η κάμερα του PAOK TV κατέγραψε τα πρώτα λεπτά της παρουσίας του στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.