Με κόσμο στις εξέδρες τα Πόρτο-Ολυμπιακός και Μπράγκα-ΑΕΚ!
Η Πόρτο και η Μπράγκα θα υποδεχθούν Ολυμπιακό και ΑΕΚ για τους ομίλους του Champions και του Europa League αντίστοιχα έχοντας τη στήριξη των φιλάθλων τους, σε ποσοστό 15% επί της πληρότητας των γηπέδων τους
Επιστρέφουν σιγά-σιγά οι φίλαθλοι στα γήπεδα της Πορτογαλίας!
Όπως ανακοίνωσε η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας, επήλθε συμφωνία με τις υγειονομικές Αρχές και έλαβε ειδική άδεια για παρουσία κόσμου (σε ποσοστό 15% επί της πληρότητας) στις εξέδρες των 3 ομάδων που μετέχουν στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις!
Συγκεκριμένα, η Μπράγκα θα υποδεχθεί την ΑΕΚ την προσεχή Πέμπτη (22/10) για το Γιουρόπα Λιγκ έχοντας τη στήριξη περίπου 4.500 φιλάθλων!
Επίσης, η Πόρτο θα φιλοξενήσει τον Ολυμπιακό στις 27/10 για το Τσάμπιονς Λιγκ, με περίπου 7.500 οπαδούς της στο «Ντραγκάο»!
Με την κορυφαία διατροφική υποστήριξη της σειράς Herbalife24, επτά εξαιρετικοί αθλητές είναι έτοιμοι να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για να κατακτήσουν την κορυφή