Ο Ζλάταν θα δώσει λίγη από τη... λάμψη του στο φεστιβάλ του Σαν Ρέμο
O Αμαντέους, παρουσιαστής και καλλιτεχνικός διευθυντής του φεστιβάλ, ανακοίνωσε το πρωί της Τρίτης (29/12) πως οΖλάταν Ιμπραΐμοβιτςθα δώσει το παρών στο φεστιβάλ του Σαν Ρέμο τον Μάρτιο
Ο εκκεντρικός Σουηδός άσος που φέτος κερδίζει τις εντυπώσεις με τα αγωνιστικά του κατορθώματα στον μιλανέζικο σύλλογο, θα αποτελέσει έναν από τους guest star του φημισμένου φεστιβάλ μουσικής του Σαν Ρέμο, που φέτος θα διεξαχθεί από 2 έως 6 Μαρτίου.
Με ανακοίνωση του ο Αμαντέους, παρουσιαστής και καλλιτεχνικός διευθυντής του φεστιβάλ, γνωστοποίησε πως ο 39χρονος στράικερ αποδέχτηκε την πρόκλησή του, δίνοντας τα εχέγγυα πως η εμφάνιση του στη διοργάνωση δεν θα επηρεάσει τις ποδοσφαιρικές του επιδόσεις. Μάλιστα αστειευόμενος, παραδέχθηκε πως ο ίδιος ως οπαδός της Ίντερ, θα προτιμούσε να απουσιάσει ο «Ίμπρα» από μερικές αναμετρήσεις των «ροσονέρι».
Το μόνο σίγουρο είναι πως ο Ζλάταν θα προσδώσει σίγουρα κάτι από τη δική του λάμψη στη διάσημη εκδήλωση!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.