Τη φανέλα του Αρη θα φοράει ο Κώστας Μήτρογλου από εδώ και στο εξής καθώς ο Θεόδωρος Καρυπίδης ανακοίνωσε την μεταγραφή του στους «κίτρινους»
Ο 32χρονος επιθετικός επιστρέφει στην Ελλάδα για λογαριασμό του Άρη, με τον Θεόδωρο Καρυπίδη να... ανακοινώνει την μεταγραφή του μέσω social media.
Ο ισχυρός άνδρας της ομάδας της Θεσσαλονίκης δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό μια φωτογραφία του Μήτρογλου, ντυμένο στα «κιτρινόμαυρα», την οποία συνοδεύει η λεζάντα: «Done Deal (Κλεισμένη Συμφωνία)».
Κάτι που σημαίνει ότι ο Κώστας Μήτρογλου, έμεινε ελεύθερος από την Μαρσέιγ και σύντομα θα βρίσκεται στη χώρα μας και την Θεσσαλονίκη, ώστε να ενσωματωθεί με τη νέα του ομάδα και να προσφέρει τις υπηρεσίες του.
Ετσι, το μόνο που απομένει είναι η επίσημη ανακοίνωση από πλευράς ΠΑΕ, η οποία δεν θα αργήσει να έρθει...
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.