«Να γελάει κανείς η να κλαίει; Μάλλον να γελάει ... εμείς παίξαμε στα Γιάννινα ενώ έβρεχε... καρέκλες και ο αγωνιστικός χώρος ήταν κανονική λιμνοθάλασσα. Τότε δεν υπήρχε κίνδυνος για τη σωματική ακεραιότητα των παικτών και υπήρχε σήμερα;
Το είπε και ο πρόεδρος του ΠΑΣ άλλωστε. Δεν ξέρουμε το πως και γιατί, αλλά δεν κρατάνε πια ούτε τα προσχήματα. Φυσικά και μπορούσε να γίνει ο αγώνας, από τη στιγμή που έγινε ο δικός μας σε πολύ χειρότερες συνθήκες.
Δυο μέτρα και δυο σταθμά. Κρίμα ... με όλα αυτά που βλέπουμε να συμβαίνουν, μάλλον δεν έχουμε φτάσει ακόμη τον πάτο του βαρελιού και ποιος ξέρει τι άλλο θα δούμε στη συνέχεια».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.