Μαρτίνς: Ο γάμος με τον Ολυμπιακό έχει ταιριάξει - Δεν έχει τελειώσει τίποτα με PSV
Οι δηλώσεις του τεχνικού των «ερυθρόλευκων» μετά τη νίκη επί των Ολλανδών στο Καραϊσκάκη
Για την ιδιαίτερη σχέση που έχει αναπτύξει με τον Ολυμπιακό, αλλά και το ματς με την Αϊντχόβεν μίλησε ο τεχνικός των Πειραιωτών, Πέδρο Μαρτίνς.
«Είμαι υπερήφανος, είναι μεγάλη χαρά για εμένα. Αυτός ο γάμος με τον Ολυμπιακό έχει ταιριάξει καλά. Εύχομαι ο σύλλογος να μεγαλώνει και να αναπτύσσεται εντός και εκτός των συνόρων», ανέφερε αρχικά ο Πορτογάλος.
Και πρόσθεσε για το ματς με την PSV: «Ήταν υπέροχο ματς για τους θεατές, ελκυστικό, όχι όμως και για τους προπονητές. Δεν τους αρέσουν αυτά τα τρελά παιχνίδια διότι είναι απρόβλεπτα και δεν μπορείς να έχεις τον έλεγχο. Πάντα έλεγα πως η πρόκριση θα κριθεί σε δύο ματς. Δεν έχει τελειώσει τίποτα. Θα μπουν πολλά γκολ και στο άλλο παιχνίδι. Έχουμε μικρό προβάδισμα».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!