Ο Πορτογάλος τεχνικός έγινε ο προπονητής με τις περισσότερες ευρωπαϊκές συμμετοχές στον πάγκο του Ολυμπιακού, φτάνοντας συνολικά τις 37 και ξεπερνώντας τον Ντούσαν Μπάγεβιτς
Η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί σε αυτό το ιστορικό ρεκόρ του Μαρτίνς και μέσω ανάρτησής της αποθέωσε τον Πορτογάλο προπονητή της, που ήδη έχει τις περισσότερες νίκες στην Ευρώπη με τους Πειραιώτες από κάθε άλλον τεχνικό. Δείτε πιο κάτω την ανάρτηση...
Ο Πέδρο Μαρτίνς έγινε ο προπονητής με τον μεγαλύτερο αριθμό ευρωπαϊκών συμμετοχών (37) στον πάγκο του...
Ο Πέδρο Μαρτίνς έγινε ο προπονητής με τον μεγαλύτερο αριθμό ευρωπαϊκών συμμετοχών (37) στον πάγκο του...
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!