Ο CEO της Ευρωλίγκας, Τζόρντι Μπερτομέου, βρίσκεται στο ΟΑΚΑ και παρακολουθεί από κοντά την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Ζενίτ
Μετά την παρουσία του στην χθεσινή αναμέτρηση του Παναθηναϊκού και την συνάντησή του με τον Δημήτρη Διαμαντίδη, ο CEO της Ευρωλίγκας, Τζόρντι Μπερτομέου, βρέθηκε στο ΣΕΦ.
Εκεί, παρακολουθεί από κοντά την αναμέτρηση του Ολυμπιακού κόντρα στη Ζενίτ, για την 29η αγωνιστική της Ευρωλίγκας, στο πλαίσιο της παρουσίας του στην Ελλάδα.
Λίγο πριν την έναρξη αποψινού παιχνιδιού, είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με τους ανθρώπους της διοίκησης των Πειραιωτών, ενώ η θέση του είναι δίπλα στους αδερφούς Αγγελόπουλους.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.