Ολυμπιακός: «Εικονική κερκίδα» για τη φιέστα της 12ης Μαϊου με εισιτήρια για την ενίσχυση του Ερασιτέχνη
Ο Ερασιτέχνης Ολυμπιακός με ανακοίνωσή του ενημέρωσε για «εικονική κερκίδα» στη φιέστα του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ με τα έσοδα από τα εισιτήρια να προορίζονται για τα ερασιτεχνικά τμήματα της ομάδας
«Γεμίζουμε» το Γήπεδο Καραϊσκάκη στη φιέστα για την κατάκτηση του 46ου πρωταθλήματος, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Μαΐου μετά την αναμέτρηση με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ. Κλείσε το εισιτήριο σου για την «εικονική κερκίδα» και δήλωσε «παρών» στην απονομή των πρωταθλητών!
Τα ηλεκτρονικά εισιτήρια κοστίζουν 5€, 7€, 10€, 20€ και τα έσοδα θα διατεθούν για την οικονομική ενίσχυση του Ερασιτέχνη.
20€: VIP-VVIP.
Διευκρινίζεται ότι τα ηλεκτρονικά εισιτήρια, δεν αποτελούν αποδεικτικό για την είσοδο στο «Γ. Καραϊσκάκης», στο οποίο ισχύουν τα Υγειονομικά Πρωτόκολλα κατά της πανδημίας COVID-19.
Η διαδικασία θα γίνεται:
• Μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού.
• Από το Τμήμα Μελών και Φιλάθλων στο «Γ. Καραϊσκάκης» καθημερινά (Δευτέρα-Παρασκευή) και ώρες 10:00-18:00.
Μετά την αγορά θα λάβεις μαζί με το e-ticket και ένα αναμνηστικό δίπλωμα με το ονοματεπώνυμο σου.
«Γεμίζουμε» το Καραϊσκάκη - Στηρίζουμε τον Ολυμπιακό!
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.