Γιάννης Μαντζουράνης: Ο «Εθνικάρας» νοσηλεύεται στο νοσοκομείο με κορωνοϊό
Η ομάδα του Πειραιά που τόσο αγαπά έκανε γνωστό σήμερα (23/7) πως νοσηλεύεται επειδή βρέθηκε θετικός στον Covid-19 και του ευχήθηκε ταχεία ανάρρωση - Νοσηλεύεται και η κόρη του η οποία νοσεί επίσης από τον ιό
Από τις πλέον αναγνωρίσιμες και αγαπητές φιγούρες των ελληνικών γηπέδων είναι ο Γιάννης Μαντζουράνης που όλοι τον ξέρουν ως «Εθνικάρα». Η ομάδα του Εθνικού Πειραιά που τόσο αγαπά έκανε γνωστό σήμερα (23/7) πως νοσηλεύεται επειδή βρέθηκε θετικός στον Covid-19 και του ευχήθηκε ταχεία ανάρρωση.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Το Δ.Σ του Εθνικού ΟΦΠΦ και σύσσωμη όλοι η οικογένεια του Ομίλου μας εύχονται ταχεία ανάρρωση στον καλύτερο φίλαθλο της Ελλάδας Γιάννη Μαντζουράνη που νοσηλεύεται καθώς βρέθηκε θετικός στον Covid 19.Οι ευχές για ταχεία ανάρρωση συνοδεύουν και την κόρη του Ζαχαρούλα Μαντζουράνη που νοσηλεύεται επίσης».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.