![Αυτό το καλοκαίρι, βάλε το island hopping στο πρόγραμμα](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-02/new_kedriki_seajets.jpg)
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Συγκλονιστική η Άννα Ντουντουνάκη, για 0.06 η έμεινε εκτός τελικού στα 100 πεταλούδας με πανελλήνιο ρεκόρ με 57.25. Δεν υπάρχει λόγος για δάκρυα 👏👏👏#TeamHellas🇬🇷 pic.twitter.com/a1MTULJGmC
— Ηellenic Olympic Committee (@HellenicOlympic) July 25, 2021