Πλέον όλα παίρνουν τον δρόμο τους με την ΑΕΚ να βρίσκεται πλέον στην τελική ευθεία για την ολοκλήρωση της απόκτησης του Μισλέν, κλείνοντας ακόμα μια θέση στην οποία αναζητούσε προσθήκη βασικού ποδοσφαιριστή.
Θυμίζουμε πως ο Μισλέν την περσινή σεζόν με τη Λανς πραγματοποίησε 28 συμμετοχές σε πρωτάθλημα και Κύπελλο Γαλλίας με τέσσερις ασίστ, ενώ πρόσφατα αγωνίστηκε στους Ολυμπιακούς Αγώνες με την Εθνική Γαλλίας και στα τρία παιχνίδια των «τρικολόρ». Στη Λανς δεσμευόταν με συμβόλαιο το οποίο είχε ισχύ για ακόμα ένα χρόνο.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.