Europa Conference League: Ο Γάλλος Ζερόμ Μπρισάρ σφυρίζει το ΠΑΟΚ-Ριέκα
Ο διεθνής από το 2018, Ζερόμ Μπρισάρ, θα σφυρίξει το ΠΑΟΚ-Ριέκα στα play offs του Europa Conference League
Γνωστός έγινε ο διαιτητής, ο οποίος θα σφυρίξει το πρώτο παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τη Ριέκα για τα playoffs του Europa Conference League, το οποίο θα διεξαχθεί την προσεχή Πέμπτη (19/8, 21:00) στην Τούμπα. Με τον «άρχοντα» της αναμέτρησης να είναι ο Γάλλος Ζερόμ Μπρισάρ.
Πρόκειται για 35χρονο ρέφερι, ο οποίος είναι διεθνής από το 2018. Μεταξύ άλλων, έχει διαιτητεύσει στον τελικό του γαλλικού Λιγκ Καπ μεταξύ της Παρί Σεν Ζερμέν και της Λιόν στις 31/7/2020, ενώ ήταν διαιτητής VAR στο Euro2020.
Βοηθοί του θα είναι οι συμπατριώτες του Μπενζαμέν Παζέ και Σιρίλ Μουνιέ. Τέταρτος διαιτητής ο, επίσης Γάλλος, Φλοράν Μπατά.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.