Ο Κριστιάνο Ρονάλντο έχει μπει με... φούρια στην φετινή σεζόν και μετά τα δυο γκολ απέναντι στη Νιούκαστλ, άνοιξε το σκορ για τους Κόκκινους Διάβολους απέναντι στην Γιουνγκ Μπόις (13').
Έπειτα από παράλληλα σέντρα του Μπρούνο Φερνάντες στην μεγάλη περιοχή, ο 36χρονος κατάφερε να απελευθερωθεί από τα μαρκαρίσματα και να γράψει από κοντά το 1-0, σημειώνοντας παράλληλα το πρώτο γκολ στη φετινή διοργάνωση.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town