![Κατερίνα Στεφανίδη: Γιατί βγήκε αθλητής της χρονιάς ο Αντετοκούνμπο και όχι ο Τεντόγλου;](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2021-12-25/Stefanidi.jpg)
![Τί συνέβη στην Ντέμη Γεωργίου – Το χρονικό μιας τραγωδίας](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-23/demmy_georgiou.jpg)
Αυτό που ότι πεις στο Twitter γίνεται πολιτικό ήταν από πάντα έτσι; Δηλαδή σήμερα αν πω είναι βουλωμένο το δεξί μου ρουθούνι από κάτω θα μου αναλύουν την κρυφή κομματική σημασία αυτού που ανέβασα.
— Katerina Stefanidi (@KatStefanidi) December 26, 2021
Τι σχόλιο έκανα? Εγώ είπα ότι η Σακκαρη ήρθε και αγωνίστηκε στους Ολυμπιακούς αγώνες παρόλο που είναι σε άθλημα που οι Ολυμπιακοί Αγώνες τους είναι κάπως αδιάφοροι. Φαντάζομαι αυτό δεν γράφτηκε κάπου
— Katerina Stefanidi (@KatStefanidi) December 26, 2021