Ο Στέφαν Γιόβιτς το απόγευμα της Δευτέρας (17/01) πάτησε το πόδι του επί αθηναϊκού εδάφους και αναμένεται να ενσωματωθεί στις προπονήσεις του Παναθηναϊκού
Η ώρα του Στέφαν Γιόβιτς να φορέσει τη φανέλα του Παναθηναϊκού είναι πιο κοντά από ποτέ. Ο Σέρβος γκαρντ βρίσκεται πλέον στην Αθήνα (17/01) και πρόκειται να ενταχθεί άμεσα στις προπονήσεις των «πρασίνων».
Θυμίζουμε πως αρχικά το νέο απόκτημα του του τριφυλλιού ήταν προγραμματισμένο να αφιχθεί την προηγούμενη Δευτέρα (10/1) στη χώρα μας, ωστόσο ένα προσωπικό πρόβλημα μετέθεσε την άφιξη κατά ένα 24ώρο (11/1), ενώ στη συνέχεια βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό και υποχρεώθηκε να μείνει το επόμενο διάστημα σε καραντίνα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.