Απίστευτο και όμως αληθινό αυτό που συνέβη μετά από την προπόνηση τηςΜπαρτσελόνα.
Οι ποδοσφαιριστές έχουν ολοκληρώσει το πρόγραμμα τους και αποχωρούν από το προπονητικό κέντρο στην Βαρκελώνη έχοντας όμως ως υποχρέωση να υπογράψουν αυτόγραφα στους φίλους της ομάδας.
Esto qué es de verdad que hemos perdido la cabeza por completo estoy llorando pic.twitter.com/tCpyjmt9Up
Ένας από αυτούς είχε όμως στην αγκαλιά του ένα γουρούνι το οποίο φορούσε την φανέλα της Μπαρτσελόνα. Ο εν λόγω φίλαθλος της Μπάρτσα ζήτησε από τον Ρίκι Πουτς να υπογράψει την φανέλα που φορούσε το γουρούνι.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town