Στο πανό που κρέμασαν περιμετρικά του αγωνιστικού χώρου, οι φίλοι του ΠΑΣ Γιάννινα θέλησαν να περάσουν ξεκάθαρο μήνυμα κατά της βίας αλλά και προς όλους όσοι έχουν την ευθύνη των αποφάσεων στον χώρο του ελληνικού ποδοσφαίρου.
«Το όνομα μου είναι: Άλκης Καμπανός • Τόσκο • Νάσος • Κατσούλης • Ρουσάκης • Φιλόπουλος • Καρνέζης • Παναγιώτου • Λιάγκας • Ντόλιος • Μπλιώνας • Δημητριαδης και ακόμα δεν άλλαξε τίποτα…. Το όνομα μας είναι ΣΦ ΠΑΣ Γιάννινα και ζητάμε συγγνώμη», ανέφερε το πανό.
Αξιοσημείωτο ότι το όνομα κάθε νεκρού είναι γραμμένο με το χρώμα της ομάδας που αγαπούσε.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.