Ντροπιαστικό χαρακτήρισε ο Δημήτρης Πρίφτης τον τρόπο με τον οποίο μπήκε στο ντέρμπι του ΣΕΦ ο Παναθηναϊκός, αμέσως μετά την βαριά ήττα από τον Ολυμπιακό
Ο Έλληνας τεχνικός του Παναθηναϊκούήταν εμφανώς απογοητευμένος μετά το φινάλε του αγώνα με τον Ολυμπιακό, λέγοντας χαρακτηριστικά πως «ήταν ντροπιαστικός ο τρόπος με τον οποίο εμφανιστήκαμε στην πρώτη περίοδο του αγώνα. Ντροπή για όλους μας».
«Τίποτα άλλο δεν έχω να πω, ήμασταν πολύ κακοί» σχολίασε ο Δημήτρης Πρίφτης που είδε την ομάδα του να γνωρίζει μια πολύ βαριά ήττα με διαφορά 28 πόντων στο Φάληρο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town