Ο παλαίμαχος Δανός επιθετικός που φόρεσε προς τα τέλη της δεκαετίας του 80' τη φανέλα της ΑΕΚ βρέθηκε στην Αθήνα και επισκέφτηκε την Αγιά Σοφιά μη κρύβοντας τη συγκίνηση του.
«Μόλις προσγειώθηκα στη Νέα Φιλαδέλφεια. Αθήνα, στο παλιό μου σπίτι. Ολοκαίνουργιο στάδιο. Ανυπομονώ να έρθω στο πρώτο παιχνίδι της ομάδας με όλη την οικογένεια. Μόνο ΑΕΚ», έγραψε στο ποστάρισμα του που σχεδόν αμέσως κατακλύστηκε από σχόλια κιτρινόμαυρων οπαδών.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.