Ελ Αραμπί: «Να κατακτήσω κι άλλα πρωταθλήματα με τον Ολυμπιακό»
Ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί εξέφρασε τη χαρά του να πανηγυρίζει τίτλους με τον Ολυμπιακό και ανέφερε πως θα είναι ευχαρίστησή του να κατακτήσει κι άλλους
Ο Γιουσέφ Ελ Αραμπίανέφερε ότι είναι υπερήφανος για την κατάκτηση του 47ου πρωταθλήματος με τον Ολυμπιακόκαι έστειλε μήνυμα παραμονής.
Μετά το 1-1 με τον ΠΑΟΚ, στο πλαίσιο της φιέστας των «ερυθρόλευκων», ανέφερε: «Είμαι πολύ ευτυχισμένος και περήφανος. Είμαι για τρίτη φορά πρωταθλητής. Νομίζω ότι το αξίζαμε. Φέτος είναι διαφορετικά γιατί μπορούμε και το πανηγυρίζουμε με τον κόσμο και τις οικογένειές μας».
Για το αν θα κατακτήσει κι άλλο πρωτάθλημα με τον Ολυμπιακό: «Ευχαρίστως, γιατί όχι. Μου αρέσει πολύ να πανηγυρίζω τίτλους με τον Ολυμπιακό».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.