Η ΚΑΕ Ολυμπιακός έφτιαξε την παρακάμερα της αναχώρησης της ομάδας για Βελιγράδι μέχρι την προσγείωση στην πρωτεούσα της Σερβίας
Με όνειρα και φιλοδοξίες πέταξε ο Ολυμπιακός για Βελιγράδι, ψάχνοντας την τέταρτη Euroleague της ιστορίας. Η... ερυθρόλευκη ΚΑΕ μάζεψε τις καλύτερες στιγμές από την αναχώρηση της ομάδας, το ταξίδι των Πειραιωτών και την άφιξη στην πρωτεύουσα της Σερβίας και δημιούργησε ένα όμορφο video με τα καλύτερα της πτήσης για το όνειρο.
Οι Πειραιώτες θα κοντραριστούν την Πέμπτη (19:00, live Gazzetta) με την Εφές στον ημιτελικό και θέλουν να κλείσουν εισιτήριο για τον μεγάλο τελικό του Σαββάτου.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.