Δεν έπαιξαν μαζί σε ομάδα του NBA αλλά είναι δυο πολύ καλοί φίλοι και δέχονται ο ένας τις πλάκες του άλλου.
Ο Σακίλ Ο' Νιλέπαιξε μαζί με τον Ρέτζι Μίλερ στην εθνική ομάδα των ΗΠΑ στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα (1994) και στους Ολυμπιακούς Αγώνες (1996) και κατέκτησαν μαζί δύο χρυσά μετάλλια.
Ο θηριώδης σέντερ και ο απίθανος σουτέρ τριπόντων συνεχίζουν μετά από την ολοκλήρωση της καριέρας τους να κάνουν παρέα και μας το δείχνουν.
Σε βίντεο που ανέβασε στα social media το ΤΝΤ βλέπουμε τον Σακίλ Ο'Νιλ να χρησιμοποιεί τον Ρέτζι Μίλερ για να κάνει μερικές επαναλήψεις στο ασκησιολόγιό του, το οποίο περιλαμβάνει εκγύμναση των δικεφάλων.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town