Είδε το παιχνίδι της Σάκκαρη στο Roland Garros o Ανρί - Δείτε βίντεο
Η Μαρία Σάκκαρη έπαιξε με την Κλάρα Μπουρέλ στοRoland Garrosυπό το βλέμμα του Τιερί Ανρί που ήταν στις εξέδρες
Η Μαρία Σάκκαρη έκανε πρεμιέρα στο Roland Garros κόντρα στην Κλάρα Μπουρέλ.
Ο αγώνας της Ελληνίδας με την Γαλλίδα ήταν για τον 1ο γύρο και οι διοργανωτές τον έβαλαν στο κεντρικό κορτ του τουρνουά και όπως είναι φυσικό έχει guest στις εξέδρες.
Το σπουδαίο παιχνίδι της Σάκκαρη με την Μπουρέλ παρακολούθησε οΤιερί Ανρί.
Ο παλαίμαχος επιθετικός της εθνικής Γαλλίας είναι μεγάλος φαν του τένις και όποτε έχει την ευκαιρία παρακολουθεί από κοντά μεγάλους αγώνες.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.