Αντετοκούνμπο σε Ράσφορντ: «Σε ευχαριστώ που υποστηρίζεις την οικογένειά μου»
Ο ποδοσφαιριστής της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Μάρκους Ράσφορντ, παραβρέθηκε στην επίσημη πρεμιέρα της ταινίας «Rise» και ο Γιάννης Αντετοκούνμπο τον ευχαρίστησε δημόσια
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο κι η οικογένεια του παρακολούθησαν την πρεμιέρα της ταινίας «Rise» που αφορά στη ζωή τους με τον Μάρκους Ράσφορνττης Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ να είναι στην εκδήλωση.
Οι δύο σταρ του αθλητισμού αντάλλαξαν φανέλες, φωτογραφήθηκαν μαζί κι ο Γιάννης τον ευχαρίστησε δημόσια.
«Ο άνθρωπος μου. Σε ευχαριστώ που ήρθες και υποστήριξες την οικογένειά μου», έγραψε στο Instagram ο άσος των Μπακς.
Οι δύο τους είναι κοντά εδώ και χρόνια και συμμετέχουν από κοινό σε πολλές φιλανθρωπικές δραστηριότητες.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.