Αντετοκούνμπο: Προανήγγειλε την παρουσία του με την Εθνική στο Ευρωμπάσκετ ο Γιάννης
Μία φωτογραφία κι ένα μήνυμα στο Instagram από τον Γιάννη Αντετοκούνμπο φαίνεται να επιβεβαιώνουν τη συμμετοχή του στο Eurobasket με την φανέλα της Ελλάδας
Μια ημέρα μετά από την παρουσίαση του αεροπλάνουπου θα μεταφέρει την αποστολή της εθνικής ομάδας μπάσκετ της Ελλάδας στο Μιλάνο προκειμένου να συμμετάσχει στο Eurobasket (1-18/9) ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έστειλε ... μήνυμα ότι είναι "παρών"!
Με χαρακτηριστική ανάρτηση στο Instagram, οΓιάννης Αντετοκούνμπο προανήγγειλε την παρουσία του στην Εθνική ομάδα ενόψει του ερχόμενου Eurobasket.
Υπενθυμίζουμε ότι πριν από το ταξίδι στο Μιλάνο, το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα έχει να δώσει δύο παιχνίδια για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, στις 25 Αυγούστου στη Σερβία και στις 28 του μήνα στην Ελλάδα με αντίπαλο το Βέλγιο.
Δείτε την ανάρτηση του Γιάννη Αντετοκούνμπο στο Instagram.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town