Όπως αναφέρει ρεπορτάζ της Athletic ο Τζέσι Λίνγκαρντ ταξίδεψε στην Ελλάδα με τη σύντροφό του για τις τελικές επαφές με τον Βαγγέλη και τον Μιλτιάδη Μαρινάκη. Οι συζητήσεις έγιναν και σε γνωστό εστιατόριο με θαλασσινά που μάλιστα δεν απέχει και πολύ από το γήπεδο Καραϊσκάκη, έδρα του Ολυμπιακού.
Από αυτό το ταξίδι στην Ελλάδα πείστηκε για τα καλά ο άλλοτε μεσοεπιθετικός της Γιουνάιτεντ. Μάλιστα η ερώτηση του Βαγγέλη και του Μιλτιάδη προς τον παίκτη ήταν «τι μπορούμε να κάνουμε; Τι χρειάζεται να κάνουμε για να έρθεις στη Φόρεστ;».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.