Ο Εμμανουήλ Καραλής πέρσι επέστρεψε από το Τόκιο με την 4η θέση στο επί κοντώ στους Ολυμπιακούς Αγώνες αλλά ένα χρόνο μετά στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα του Όρεγκον ο Έλληνας δεν κατάφερε να περάσει στον τελικό του αγωνίσματος.
Πέρσι τον αποθέωναν για την τεράστια επιτυχία του αλλά φέτος όταν επέστρεψε από το Όρεγκον βρήκε στο αεροδρόμιο "Ελ. Βενιζέλος" μόνο τους γονείς του να τον περιμένουν.
Αυτό πείραξε τον Έλληνα Ολυμπιονίκη και το σχολίασε στο Instagram: «Στην επιτυχία πολλοί. Στην "αποτυχία" μόνο δύο».
Πολλοί αθλητές όπως η Αναστασία Μαρινάκου, η Βασιλική Μιλλούση, η Κλέλια Πανταζή και ο Δημήτρης Κυρσανίδης σχολίασαν το post δηλώνοντας την στήριξη τους στον Εμμανουήλ.
Ο κόσμος εκεί έξω είναι υπέροχος και η «φυσικά μοναδική» Amita, μας παροτρύνει να τον απολαύσουμε και να ζήσουμε αληθινά, σε αρμονία με τη φύση και με όσα εκείνη προσφέρει.
Το Self Tanning Vitamin Water της Luxurious SunCare έχει σχεδιαστεί για να χαρίζει λαμπερό και φυσικό μαύρισμα, με μια εφαρμογή και χωρίς έκθεση στον ήλιο.