Εκατοντάδες μηνύματα δέχτηκε στα social media οΠέδρο Μαρτίνςμετά από την αποχώρηση του από τον Ολυμπιακό.
Φίλοι του Ολυμπιακού αλλά και παίκτες με τους οποίους συνεργάστηκε στην ομάδα του Πειραιά του έγραψαν στα social media και εκείνος "ανέβασε" πολλά από τα μηνύματα και τους ευχαρίστησε δημόσια.
«Τα καλύτερα για το μέλλον» έγραψε ο Μαντί Καμαρά, ενώ ο Ελαμπντελαουί ανέφερε: «Ήταν τιμή μου που δούλεψα μαζί σου mister και πετύχαμε μεγάλα πράγματα μαζί. Σε ευχαριστώ για όλα».
Μηνύματα έγραψαν και οι Ποντένσε, Γκιγιέρμε και Κόουτο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town