Φαν του μπάσκετ οΣτέφανος Τσιτσιπάς παρακολούθησε το μεγαλύτερο μέρος της πορείας της Ελλάδας στο Ευρωμπάσκετκαι φυσικά τον αγώνα με την Γερμανία.
Η Ελλάδα αποκλείστηκε από τους Γερμανούς στα προημιτελικά του τουρνουά και ήταν αρκετοί οι παίκτες της που ξέσπασαν σε κλάματα μετά από το πικρό αποτέλεσμα.
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πήρε το βίντεο με το κλάμα του Κώστα Αντετοκούνμπο και έγραψε στο Twitter: «Θα το πάρουμε παιδιά. Ψηλά το κεφάλι. Πίστη στην καρδιά. Συνεχίζουμε περήφανοι».
Παράλληλα έβαλε hashtag #NoRetreatNoSurrender (όχι οπισθοχώρηση, όχι παράδοση).
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.