Ο Στέφανος και ο Ρότζερ έφτασαν νωρίς στο Λονδίνο και προπονήθηκαν υπό τις οδηγίες του Μπιορν Μποργκ, ο οποίος θα είναι και φέτος προπονητής στην ομάδα της Ευρώπης.
Μαζί με τον Στέφανο Τσιτσιπά και τον Ρότζερ Φέντερερ θα παίξουν στην ομάδα της Ευρώπης οι Ναδάλ, Τζόκοβιτς, Μάρεϊ, Μπερετίνι αλλά και ο Κάσπερ Ρουντ.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.