Ο Χουάνγκ Ίν Μπεόμ μίλησε στην πατρίδα του στο περιθώριο των υποχρεώσεών του με την Εθνική της χώρας του και το όνειρό του να είναι στο τελικό ρόστερ για το Μουντιάλ και δίχως να του βγουν τραυματισμοί.
Ο Χουάνγκ στάθηκε και στον Ολυμπιακό τονίζοντας πως «σε σχέση με τη Ρωσία υπάρχουν διαφορές στην ένταση. Οι περισσότεροι αντίπαλοι του Ολυμπιακού στην Ελλάδα πέφτουν κάτω και αμύνονται. Υπάρχουν λοιπόν πολλές περιπτώσεις όπου κυριαρχούμε σε σχέση με τον αντίπαλο.
Πίεση και ένταση υπάρχει και στο παιχνίδι στη Ρωσία όμως εδώ υπάρχουν καταστάσεις που ο αντίπαλος θα παίξει πιο σκληρά. Στην αρχή δεχόμουν χτυπήματα και μελάνιαζα. Αυτό με βοήθησε ώστε να παίρνω πιο γρήγορα αποφάσεις».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!