Μανωλάς για το ντεμπούτο του με την Σαρζά: «Πολύ χαρούμενος που έπαιξα ξανά με τον αδερφό μου, Μίραλεμ Πιάνιτς»
Ο Κώστας Μανωλάς έπαιξε για πρώτη φορά με τη φανέλα της Σαρζά και δεν μπόρεσε να κρύψει τη χαρά του για το γεγονός ότι αγωνίστηκε και πάλι στο πλευρό του «αδερφού» του, Μίραλεμ Πιάνιτς
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.