Το... ανεπίσημο ντεμπούτό του το έκανε την περασμένη Παρασκευή στα εγκαίνια της Opap Arena όταν έκλεψε την παράσταση με την εμφάνιση του.
Ο Οδυσσέας πλέον είναι μία από τις ατραξιόν της Ένωσης με τον αετό να φέρνει τη μπάλα του αγώνα στο κέντρο του αγωνιστικού χώρου λίγο πριν από την σέντρα της αναμέτρησης με τον Ιωνικό.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.