Οπαδοί της Τραμπζονσπόρ χόρεψαν το Number One της Παπαρίζου πάνω σε πλοίο - Δείτε βίντεο
Οι Τούρκοι είναι «τρελαμένοι» με τους Σιώπη και Μπακασέτα που οδήγησαν το 2022 τους στην κορυφή του πρωταθλήματος
Ακόμη γιορτάζουν το πρωτάθλημα που κέρδισε πέρσι η ομάδα τους στην Τουρκία οι οπαδοί της Τραμπζονσπόρ.
Στην ομάδα είναι βασικά στελέχη δύο διεθνείς Έλληνες, ο Τάσος Μπακασέτας και ο Μανώλης Σιώπης, και στην έδρα της Τραμπζονσπόρ όλοι πίνουν νερό στο όνομα τους.
Λίγους μήνες μετά οπαδοί της ομάδας αποφάσισαν να δημιουργήσουν μια ωραία χορογραφία για την επιτυχία της. Βρέθηκαν πάνω σε φορτηγό πλοίο και χόρεψαν υπό τους ήχους του Number One της Έλενας Παπαρίζου!
Η Ελληνίδα τραγουδίστρια είχε κερδίσει τη Eurovision με αυτό το τραγούδι και οι οπαδοί της ομάδας το επέλεξαν για να θυμίσουν ότι η Τραμπζονσπόρ είναι πρωταθλήτρια αλλά και να τιμήσουν τους Σιώπη και Μπακασέτα.
Το βίντεο το "ανέβασε" και το κλαμπ στην επίσημη σελίδα του στο Twitter.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.