Άλλωστε στα 12 δευτερόλεπτα πριν από το τέλος είχε 23 πόντους, 13 ασίστ και 8 ριμπάουντ. Πότε να προλάβαινε να «κατεβάσει» άλλα δύο ριμπάουντ σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα;
Και όμως τα... κατάφερε! Ο Κίσπερτ αστόχησε σε τρίποντο και ο Γιάννης πήρε το ριμπάουντ. Εννέα στον αριθμό. Ήθελε άλλο ένα. Και φρόντισε να το... πάρει.
Αμέσως έτρεξε στην αντίπαλη μπασκέτα χωρίς φυσικά να έχει τη πρόθεση να σκοράρει λόγω και του fair play. Απλούστατα πέταξε τη μπάλα στο ταμπλό μόνο και μόνο για να «κλειδώσει» το 10ο ριμπάουντ και συνάμα το triple double στο ματς.
Δείτε τη φάση που «σχεδίασε» ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.