Σε μια από τις τελευταίες προπονήσεις της Εθνικής Ελλάδας πριν από τον αγώνα με το Γιβραλτάρ ο Γκουστάβο Πογιέτ πρόβλεψε ότι οΜανώλης Σιώπης θα σκοράρει και όλοι γελούσαν...
Στην πρεμιέρα της ομάδας στα προκριματικά του Euro 2024 o διεθνής μέσος της Τραμπζονσπόρ πέτυχε το 2ο γκολ και έγινε ο 200ος σκόρερ της Εθνικής!
«Το είπε ο προπονητής στην προπόνηση μπροστά σε όλους και γέλαγαν όλοι. Ο επόμενος που το πίστευε ήταν ο Ντέλιας. Όλοι μου έλεγαν ότι δεν ξέρω να πανηγυρίζω. Δεν είμαι συνηθισμένος να πανηγυρίζω γιατί δεν σκοράρω. Έκατσε έτσι η φάση και μπήκε το γκολ» είπε ο πρώην άσος του Ολυμπιακού για το γκολ.
Ο Εβρίτης ποδοσφαιριστής έκανε σαν τρελός για το παρθενικό του τέρμα και όλη ομάδα το πανηγύρισε όπως άξιζε. Ο Σιώπης είναι η ψυχή της ομάδας και είναι κάτι σαν τον Καραγκούνη το 2004!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.