Πριν από λίγες ημέρες ο Πανιώνιοςανέβηκε στην Elite League αλλά στην ομάδα της Νέας Σμύρνης δεν κρύβουν ότι στόχος είναι η επιστροφή στη Basket League.
Ο Φάνης Χριστοδούλου έχει συνδέσει το όνομά του με την μεγάλη ομάδα του Πανιωνίου αλλά σήμερα είναι γενικός αρχηγός.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-csiytjoa8jhd)
Κλείσιμο
«Σίγουρα έχουμε δρόμο μπροστά μας. Με όλον αυτό τον κόσμο στο πλευρό μας, πιστεύω θα πάμε καλά. Είμαστε έτοιμοι για την Α1. Αυτή η ομάδα πρέπει σίγουρα να παίζει σε μεγαλύτερα γήπεδα, πρέπει να παίζει σε μεγαλύτερες κατηγορίες, στην Α1» είπε αρχικά ο Φάνης Χριστοδούλου και συμπλήρωσε: «Τα παιδιά έδωσαν την ψυχή τους φέτος. Αποκλείσαμε πέντε ομάδες στο Κύπελλο, παίξαμε με την ΑΕΚ στα ίσια και παραλίγο να την κερδίσουμε.
Μία ήττα μόλις κάναμε στο πρωτάθλημα. Είχαμε άγχος σίγουρα, αλλά ευτυχώς στο τέλος πήγαν όλα καλά. Θα τα πούμε του χρόνου σε μεγαλύτερες κατηγορίες. Όπου και να παίζουμε εγώ θα βρίσκομαι εδώ. Εκτός κι αν με διώξουν. Μόνο τότε θα φύγω».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.