Η καλύτερη Ελληνίδα τενίστρια και ο γιος του Κυριάκου Μητσοτάκη είναι ζευγάρι για περισσότερα από τρία χρόνια και όπως έχουν δηλώσει ο ένας βοηθάει τον άλλο να γίνει καλύτερος άνθρωπος.
Κλείσιμο
Η Μαρία Σάκκαρη ανέβασε πριν από λίγη ώρα μια νέα φωτογραφία στο Instagram μαζί με τον σύντροφό της και την παρέα τους. Πριν από λίγες ημέρες ο Κωνσταντίνος Μητσοτάκης είχε ταξιδέψει στην Μαδρίτη για να δει από κοντά την αγαπημένη του να παίζει τένις στο Masters της πόλης.
Επόμενος σταθμός της θα είναι το Παρίσι και το Roland Garros.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!