Εδώ και λίγες ημέρες ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μαζί με την οικογένειά του έφτασαν στην πατρίδα τους, την Ελλάδα, για τις καλοκαιρινές τους διακοπές.
Ο αστέρας του ΝΒΑ περνάει αρκετές ώρες με τα αγαπημένα του πρόσωπα αλλά το μπάσκετ είναι πάντα προτεραιότητά του. Πριν από λίγες ημέρες είχε προπονηθεί με τα αδέλφια του στο ΟΑΚΑ και στη συνέχεια κατέβηκε στον Πειραιά και στο ΣΕΦ.
Κλείσιμο
Όπως μας δείχνει στις φωτογραφίες δουλεύει σκληρά και για το Παγκόσμιο πρωτάθλημα του Αυγούστου και φυσικά για τη νέα σεζόν με τους Μπακς. «Δεν διαπραγματεύομαι με τον εαυτό μου. Η δουλειά θα γίνει» έγραψε ο Γιάννης στο Instagram.
Ο Έλληνας μπασκετμπολίστας είδε την Πέμπτη ζωντανά στο ΟΑΚΑ τον 2ο τελικό της Basket League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και στον Παναθηναϊκό και λογικά θα είναι και την Κυριακή στο ΣΕΦ για τον 3ο.
Οδηγός εκλογών 2023: Πως ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023:Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town