Εδώ και ένα μήνα τα διεθνή ΜΜΕ που ασχολούνται ιδιαίτερα με το τένις έχουν κάνει focus στη σχέση του Στέφανου Τσιτσιπά με την Πάουλα Μπαντόσα.
Ο Έλληνας και η Ισπανίδα αποκάλυψαν τον έρωτά τους μετά το Roland Garros και δεν σταματούν να "διοχετεύουν" μέσω των social media φωτογραφίες και βίντεο από τις προσωπικές τους στιγμές.
Κλείσιμο
Η δημοτικότητα και των δύο έχει αυξηθεί και η Πάουλα Μπαντόσα είδε και το Instagram της να ... εκτοξεύεται. Μέσα σε λίγες ημέρες χιλιάδες νέοι χρήστες έκαναν follow στο λογαριασμό και έτσι έφτασε το 1 εκατ.
Φυσικά και το πανηγύρισε, αφού θα αυξήσει και τις διαφημίσες, και ευχαρίστησε τους φαν της.
Η Μπαντόσα θα κάνει πρεμιέρα σήμερα στο Wimbledon απέναντι στην Ρισκ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town