Έπειτα από τη δολοφονία του Μιχάλη Κατσουρή από τους χούλιγκανς στη Νέα Φιλαδέλφεια, οπαδοί της ΑΕΚ από το κλαμπ της Ζυρίχης εξέφρασαν την αντίδρασή τους προς την UEFA σχετικά με την αντιμετώπιση της Ντινάμο Ζάγκρεμπ.
Σε μια κίνηση διαμαρτυρίας, οι οπαδοί της Ένωσης από το κλαμπ της Ζυρίχης σήκωσαν πανό διαμαρτυρίας έξω από τα γραφεία της UEFA στη Νιόν καλώντας την Ευρωπαϊκή Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία να πετάξει τους ναζί έξω από το ποδόσφαιρο.
Κλείσιμο
Παράλληλα το πανό από την άλλη πλευρά είχε και αναφορά στη μνήμη του Μιχάλη Κατσουρή.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town