Ο Παναθηναϊκός αγωνίζεται σε λίγη ώρα στο Βελοντρόμ της Μασσαλίας με στόχο την πρόκριση στα πλέι οφ του Champions League απέναντι στη Μαρσέιγ.
Οι οπαδοί των πρασίνων δεν έχουν ταξιδέψει στη Μασσαλία, αφού απαγορεύτηκε η μετακίνησή τους, αλλά οι οπαδοί της Μαρσέιγ που είναι από νωρίς στις εξέδρες δεν ξέχασαν τον Μιχάλη Κατσουρή που δολοφονήθηκε πριν από μια εβδομάδα έξω από το γήπεδο της Νέας Φιλαδέλφειας.
Κλείσιμο
Οι φαν της ΑΕΚ και της Μαρσέιγ είναι αδελφοποιημένοι και έτσι οι Γάλλοι ανέβασαν ένα κιτρινόμαυρο πανό με το όνομα του Μιχάλη.
Εν συνεχεία ανέβασαν και 2ο πανό που έγραφε: «Αναπαύσου εν ειρήνη Μιχάλη».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.