Στην OPAP Arena βρίσκεται η μητέρα και ο αδερφός του 29χρονου Μιχάλη Κατσουρή ο οποίος δολοφονήθηκε από χούλιγκαν τη Δευτέρα 7 Αυγούστου στη Νέα Φιλαδέλφεια έξω από το γήπεδο της αγαπημένης του ομάδας, της ΑΕΚ.
Ο αγώνας με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ για τα προκριματικά του Champinos League γίνεται υπό δρακόντια μέτρα ασφαλείας, αλλά και μέσα σε πολύ θερμή ατμόσφαιρα.
Μάλιστα, μετά την ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του 29χρονου Μιχάλη, η «OPAP Arena» σείστηκε από το σύνθημα «Μιχάλη ζεις, για πάντα ΑΕΚτζής».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town