Ο Πίνοκ πίσω του εντυπωσιάστηκε, με τον Τεντόγλου μόλις βλέπει την επίδοση, να μένει άναυδος και να περιμένει το τελευταίο άλμα του αντιπάλου του, που όμως δεν ήταν αρκετό για να αφήσει πίσω τον Μίλτο κι έτσι το grand slam ολοκληρώθηκε!!!!!!
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town