Φανταστική ατμόσφαιρα έχουν δημιουργήσει στο ΟΑΚΑ οι 57.000 οπαδοί του Παναθηναϊκού.
Μπορεί να άργησαν να το γεμίσουν λόγω της κίνησης στους δρόμους (απεργία στα ΜΜΜ) αλλά έφτασαν πριν από τη σέντρα του αγώνα του Europa League με τη Βιγιαρεάλ και δεν σταμάτησαν να φωνάζουν.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town