Ο Φώτης Ιωαννίδης άνοιξε το σκορ στο 38' του αγώνα με τη Βιγιαρεάλ και έβαλε φωτιά στο ΟΑΚΑ.
Ο νεαρός επιθετικός του Παναθηναϊκό πήρε την μπάλα από τον Κώτσιρα, βρέθηκε απέναντι στον έμπειρο Ρέινα, πλάσαρε όμως και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα!
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cvorvzoaij7d)
Κλείσιμο
Το ΟΑΚΑ φώναζε «Ιωαννίδης, Ιωαννίδης» και ο μικρός του ΠΑΟ θύμισε τον μεγάλο "μικρό" της ομάδας που δεν είναι άλλος από τον Δημήτρη Σαραβάκο, ο οποίος και εκείνος με το Νο7 στην πλάτη έκανε... μαγικά πράγματα πριν δεκαετίες.
Σαφώς και δεν έγινε Σαραβάκος (έπαιζε και σε άλλη θέση) ο Ιωαννίδης αλλά όπως και εκείνος ξέρει να στέλνει τη μπάλα στο πλεκτό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town