Την ευκαιρία να επισκεφτεί το Σινικό Τείχος είχε η Μαρία Σάκκαρη.
Η καλύτερη τενίστρια της Ελλάδας ολοκλήρωσε την Παρασκευή τις υποχρεώσεις της στο τουρνουά στο Πεκίνο και αποφάσισε να δει από κοντά το Σινικό Τείχος και να περπατήσει για λίγα μέτρα στο σπουδαίο δημιούργημα των Κινέζων.
Κλείσιμο
Η Μαρία Σάκκαρη έμεινε εντυπωσιασμένη από αυτή την εμπειρία και πλέον ταξιδεύει για το Ζενγκζού της Κίνας. Εκεί θα συμμετάσχει σε 500αρι τουρνουά και θα παίξει με την Βέκιτς ή την Ζενγκ.
Στα προημιτελικά η πιθανότερη αντίπαλός της είναι η Καρολινα Μούχοβα, ενώ στα ημιτελικά λογικά θα περιμένει η Ριμπάκινα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!